PERMANENT

Czy słyszałeś o sandałach zimowych?​
Pomysł narodził się w Japonii – kraju, w którym sandały to znacznie więcej niż tylko buty. To wielowiekowa tradycja. Nieodłączny element stroju kimona. Obuwie mnichów buddyjskich w ich duchowych podróżach. I symbol wolności do chodzenia tam, gdzie chcesz.

Odkrycia i niespodzianki codziennego życia

Dążymy do tworzenia produktów, które otulą Cię uczuciem relaksu i wolności. Dopiero gdy pojawia się wolność, możemy wreszcie zająć się naszymi „ulubionymi przedmiotami” i „nowymi rzeczami” szczerze i bez przeszkód. Ulubione przedmioty i nowe rzeczy; są one przepełnione odkryciami i niespodziankami, które czynią nasze codzienne życie bogatszym.

Ulubione przedmioty, nowe rzeczy, krok po kroku

Jesteśmy wdzięczni, że SUBU jest marką nieprzerwanie cieszącą się popularnością wśród osób, które decydują się na postawienie tego pierwszego „małego kroku”. Dla każdego ulubione przedmioty i nowe rzeczy są czymś zupełnie innym, i w tym właśnie skrywa się wolność. Gdy kreujesz swoje ulubione przedmioty lub podejmujesz się nowych wyzwań, możesz dzielić się tym procesem i czasem z innymi. W SUBU pragniemy wspierać wszystkie takie osoby.

Załóżmy sandały i zróbmy kolejny krok

Niespodziewane zimowe sandały. Jest to nasz ulubiony przedmiot i była to nowa rzecz, której zrobienia się podjęliśmy. Mamy nadzieję, że poprzez nasze sandały doświadczymy wielu spotkań z ludźmi i będziemy mogli ich wesprzeć w zrobieniu kolejnego kroku, szczerze i bez przeszkód.

Archiwum

Od swoich narodzin w roku 2016 SUBU konsekwentnie ewoluują. Dzięki naszemu archiwum masz okazję prześledzić historię marki, zapoznać się z kolejnymi kolekcjami i odkryć pełną gamę wariantów SUBU.

Contact us!

お問い合わせ